SVATBY

Angažováním profesionála získáte:

- krásnou památku na Váš velký den
- videoklip a sestříhaný film ve Full HD na flash disku
- kreativní zpracování dle Vašich představ
- neplatíte za rezervaci termínu!
- individuální přístup a profesionalita

a to vše bez jakýchkoli starostí...


Jak natáčení probíhá ?

Natáčení zpravidla začíná ráno u nevěsty, kdy se snažím zachytit práci kadeřnice, vizážistky až po strojení a oblékání svatebních šatů. Pokud je to časově možné, přesouvám se k ženichovi abych zachytil také přípravy "druhé strany." Následuje opět přesun k nevěstě a přípravy pro příjezd ženicha s kyticí. Po celou dobu se snažím co nejvěrněji zachytit atmosféru dne, svatební hosty a všímám si i detailů, které při finálním střihu dokreslí tu pravou slavnostní atmosféru.
Další kapitolu tvoří svatební obřad. Ať už je obřad v kostele nebo na radnici, snažím se být při práci co nejméně nápadný a nenarušovat svou přítomností průběh obřadu. Po dohodě s fotografem si dokážeme vyhovět tak, abychom si vzájemně nepřekáželi. To se týká také následného fotografování, ze kterého čerpám záběry především pro svatební videoklip. Na Vašem videu však nesmí chybět ani záběry z hostiny, prvního manželského tance či krájení dortu. Rozproudit zábavu a veselí můžete formou soutěží, scének, svatební tombolou nebo karaoke. Všechny činnosti jsou zpracovány tak, aby video nenudilo, nebylo příliš dlouhé a bylo zábavné. K podbarvení používám vhodnou hudbu, kterou si můžete samozřejmě sami vybrat. Stejně tak lze do videa zařadit např. fotografie z dětství, společné foto atd. Závěrečnou kapitolu tvoří již zmiňovaný videoklip, ve kterém jsou sestříhány nejkrásnější okamžiky svatebního dne.

                                                                  www.svatebni-videa.com

© 2023, Svatební videa, Tomáš Trávník. Dlouhá 300/63A, Darkovice
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky